Finále ČR jednotlivci |
|
TITLE |
+ |
- |
FILE NAME |
+ |
- |
DATE |
+ |
- |
POSITION |
+ |
- |
|
|
ZČ + JČ + SM399 viewszleva:
Å iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
UhlÃÅ™ Jiřà - 1. mÃsto, Mistr podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL (Hawle Team Tábor)
Klein David - 3. mÃsto (ŘÃmská legie Ostrava)
|
|
ZČ + JČ + SM462 viewszleva:
Å iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
UhlÃÅ™ Jiřà - 1. mÃsto, Mistr podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL (Hawle Team Tábor)
Klein David - 3. mÃsto (ŘÃmská legie Ostrava)
|
|
ZČ + JČ + SM431 viewszleva:
Å iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
UhlÃÅ™ Jiřà - 1. mÃsto, Mistr podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL (Hawle Team Tábor)
Klein David - 3. mÃsto (ŘÃmská legie Ostrava)
|
|
ZČ263 views
|
|
ZČ324 viewsBrzica Rostislav (Šikulové z Rokycan)
|
|
ZČ329 viewsBrendl Jiřà (BC Falk B Plzeň)
|
|
ZČ282 viewsBrzica Rostislav (Šikulové z Rokycan)
|
|
ZÄŒ282 viewsMaÅ¡atová VÄ›ra - 3. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
|
|
ZČ284 viewsBrendl Jiřà (BC Falk B Plzeň)
|
|
ZČ257 viewsBrendl Jiřà (BC Falk B Plzeň)
|
|
ZČ320 viewsBrendl Jiřà (BC Falk B Plzeň)
|
|
ZÄŒ294 viewsMaÅ¡atová VÄ›ra - 3. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
|
|
ZÄŒ285 viewsÅ iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
a zároveň nejlepÅ¡Ã hrÃ¡Ä podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL
|
|
ZÄŒ263 viewsÅ iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
a zároveň nejlepÅ¡Ã hrÃ¡Ä podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL
|
|
ZČ249 views
|
|
ZÄŒ251 viewsÅ iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
a zároveň nejlepÅ¡Ã hrÃ¡Ä podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL
|
|
ZČ246 views
|
|
ZÄŒ255 viewsÅ iroký Martin - 2. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
a zároveň nejlepÅ¡Ã hrÃ¡Ä podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL
|
|
ZÄŒ497 viewsÅ iroký Martin - nejlepÅ¡Ã hrÃ¡Ä podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL (BC Falk B Plzeň)
šek předává Karel Kutina - sportovnà ředitel ABL
|
|
VÄŒ514 viewsLouÄka Michal (LB Pardubice)
|
|
VČ704 viewsLank Ivan st. (LB Pardubice)
|
|
VÄŒ662 viewsŽváÄek Petr (LB Pardubice)
|
|
VČ265 views
|
|
SM319 viewsKlein David - 3. mÃsto (ŘÃmská legie Ostrava)
|
|
SM284 viewsKlein David - 3. mÃsto (ŘÃmská legie Ostrava)
|
|
SM330 viewsPindurová Jana (Kemenangan Paskov)
|
|
SM255 views
|
|
SM424 viewsKlein David - 3. mÃsto (ŘÃmská legie Ostrava)
|
|
SČ + JM + ZČ463 viewszleva:
Å amÅ¡ová Alena - 2. mÃsto (Sportlife Rumburk)
RůžiÄková Eva - 1. mÃsto, MistrynÄ› podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL (KEDEZ ProstÄ›jov)
MaÅ¡atová VÄ›ra - 3. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
|
|
SČ + JM + ZČ792 viewszleva:
Å amÅ¡ová Alena - 2. mÃsto (Sportlife Rumburk)
RůžiÄková Eva - 1. mÃsto, MistrynÄ› podzimnà Äásti 13. roÄnÃku ABL (KEDEZ ProstÄ›jov)
MaÅ¡atová VÄ›ra - 3. mÃsto (BC Falk B Plzeň)
|
|
|